قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

مشتریان گرامی لطفا قبل از سفارش کالاها یا خدمات موجود در سایت اقدام به مطالعه دقیق اطلاعات کالاها و خدمات نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از فروشگاه سايت به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

تمامی کالاها و خدمات ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی دارای کلیه مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت های این سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت می پذيرد.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاها و خدمات ارائه شده به صورت خلاصه و كلی بوده و ما به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهیم نمود.

ما به هیچ وجه اطلاعات کاربران خود را به اشخاص غیر واگذار نخواهیم کرد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، فروشگاه اینترنتی ما به آدرس www.parsfire.com بعنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده مطابق لیست قیمت موجود در سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

لازم است که مشتریان گرامی هنگام سفارش کالا یا خدمات، اطلاعات صحیح و كامل خود را درج نمایند. بدیهی است که در صورت کاستی یا نادرستی اطلاعات، ارسال به موقع سفارش امکان پذیر نخواهد بود.

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نخواهد بود.

شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال كالا در شهر اصفهان بصورت رایگان و به آدرس پستی ثبت شده توسط مشتری انجام می شود اما در سایر شهرستان ها و شهرها هزینه ارسال پستی به عهده مشتری می باشد.